FOVEO LAREM Kft

Budapest, Magyarország

Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata Ingatlan- és pénzügyi közvetítőket keres

Budapest XVII. kerületi irodájába.

Ha szívesen foglalkozik emberekkel, hisz önmagában, nem éri be átlagfizetéssel, és fontos, hogy olyan csapatban dolgozzon, ahol számíthat a támogatásra, rengeteg az energiája, és tenni akar céljai megvalósításáért, akkor az OTP Ingatlanpontnál elérheti ezt!

Legyen részese sikereinknek, csatlakozzon országos hálózatunkhoz!

Feladatok:

• Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése• Piaci ingatlanok, a bankcsoport saját portfoliójának, és más bankok ingatlanállományának értékesítése• Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása • Pénzügyi termékek értékesítésének lehetősége• Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése • Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében• Az értékesítési folyamat adminisztrálása

 Amit kínálunk:

• Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos• Karrierprogramunkon keresztül előrelépési és fejlődési lehetőség biztosított.• Folyamatos és magas szintű képzési rendszer.• Térítésmentes szakmai továbbképzések és tréningek• Meghatározott esetekben központilag finanszírozott marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése a piacvezető online portálokon, valamint a kimagasló látogatottságú honlapunkon• Professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer, amely rendelkezik például automata hirdetési modullal• A portfóliónkból választó ügyfeleink részére kedvezményes finanszírozási megoldások értékesítésének lehetősége• Modern irodai háttér és infrastruktúra• Rugalmasan alakítható munkaidő• Változatos munkavégzés

 Amit várunk:

• Legalább középfokú végzettség • Értékesítői attitűd• Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség • Megbízható, precíz munkavégzés • Kiemelkedő munkabírás• Ambiciózus gondolkodás• Csapatmunka• Számlaképesség

 Előny:

• Ingatlanközvetítői tapasztalat • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsga • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat • Felsőfokú végzettség • Nyelvtudás

Fényképes önéletrajzokat a  e-mail címre várjuk.