Dr. Csikós Csaba Ügyvédi Iroda

Budapest, Magyarország

Ügyvédi Iroda

Belvárosi, főként gazdasági jogi ügyekkel foglalkozó ügyvédi iroda csapatába irodai adminisztrátort, asszisztenst keres.

Irodai asszisztens

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Jogászok munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, könyvelő irodával, bírósági és közigazgatási szervekkel
  • Szervezési és általános asszisztensi feladatok ellátása
  • Peres iratok elő- és összekészítése, szerződések kezelése
  • Pénzügyi feladatok ellátása
  • Postázás
  • Személyi asszisztencia

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Informatikai-, számítógép felhasználási alapismeretek
  • Kiváló problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Megbízható, lojális munkavégzés, jó memória és terhelhetőség
  • Rendszerben való gondolkodás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • igényes, belvárosi irodai környezet
  • főállású munka
  • változatos ügycsoport által, változatos feladatkört biztosítunk

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Német és/vagy Angol- minimum kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest V. kerület

Jelentkezését az   e-mail címünkre várjuk egy pár soros bemutatkozás és fényképes önéletrajzának kíséretében.