Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

További helyszínek:

Székesfehérvár, Debrecen, Miskolc, Eger, Veszprém, Zalaegerszeg, Győr, Nyíregyháza, Szolnok, Vác, Dunakeszi, Tatabánya

tesklogo-3d

Megbízónk hazánk egyik legnagyobb szoftvercége, mely műholdas navigációs szoftvereiről vált ismertté hazánkban és világszerte egyaránt. A vállalat hagyományos GPS készülékekre, és okostelefonokra is kínál navigációs megoldásokat.

Pár nagyobb autóipari megbízót kiemelve mint pl. Hyundai, Jaguar, Ferrari, McLaren, Chrysler, Porsche mind az ő megrendelői között szerepelnek.

Szeretnéd ötleteidet megvalósítani:

Feladataid lesznek:

  • Navigációs szoftver és applikációk felhasználói felületének (UI) fejlesztése
  • Együttműködés a csapattagokkal
  • Kreatív hozzájárulás a különböző platformok kialakításához, fejlesztéséhez
  • A különböző felmerülő technológiák felhasználása pl. Javascript, JQuery, HTML, CSS..stb.

Elvárások:

  • Valamely script és/vagy programnyelv ismerete
  • Web- és/vagy User Interface fejlesztési gyakorlat
  • Magas szintű önállóság és proaktivitás
  • Minőségorientált szemlélet
  • Sokoldalúság
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előny:

  • LUA script ismerete
  • Szoftverfejlesztési és szoftvertervezési tapasztalat
  • Mobil platformok gyakorlati ismerete
  • Nyitottság az új technológiák elsajátítására

Amit a cég kínál:

  • Biztos cégháttér, kiépült infrastruktúra
  • Piacképes jövedelem + béren kívüli juttatások + teljesítménybónusz
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos fejlődés, karrierlehetőség (képzések biztosítása, ill. tanulási lehetőség senior kollégák segítségével, szakmai konferenciák)
  • Csapatépítő rendezvények, családi programok, társadalmi felelősségvállalás
  • Kiváló munkakörnyezet, új-modern iroda (az „Év irodája” díjnyertes)

A munkavégzés helye: Budapest