Nyelvismeret

angol, magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Világítással és villamossággal foglalkozó üzlet keres, villanyszereléshez értő, szakképzett, értékesítési kollégát.

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, termékek kiajánlása
  • Bejövő megkeresések fogadása, kezelése
  • Árajánlat készítés, folyamatos egyeztetés az ügyfél igényei szerint
  • Megrendelések és reklamációk kezelése
  • Projektekben való részvétel, azok végig követése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Megbízhatóság
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Alapvető számítógépes ismeretek (Excel, Outlook)
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés képessége, jó problémamegoldó készség
  • Proaktív, rugalmas, dinamikus, gyors döntési képesség és eredményorientált személyiség
  • Kereskedői mentalitás, értékesítési beállítottság, kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Csapatmunkára való készség és igény

Előnyt jelent:

  • Értékesítési területen / világítástechnikában szerzett szakmai tapasztalat
  • Kreativitás, design iránti érdeklődés hasznos a munkakör betöltéséhez

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

A pozíció azonnal betölthető.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el a email címre.