Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

1 Üllői út, Budapesta

További helyszínek:

Budapest, Nagykanizsa, Pécs, Debrecen, Szeged, Nyíregyháza, Zalaegerszeg, Gyál

Vezető Utánpótlás Program

Járasd csúcsra karrieredet a pénzügyi piacon! Az Aegon Magyarország Biztosító a hazai élet- és vagyonbiztosítási, valamint a befektetési piac egyik legnagyobb szereplőjeként nyújt hátteret ahhoz, hogy sikeres karriert építs!

Értékesítési csapatunkba olyan proaktív és kreatív személyeket keresünk, akik lelkesedésükkel képesek új dimenziókat nyitni működésünkbe! Karrierprogramunk célja, hogy vezető utánpótlást biztosítson növekvő csapatunk részére.

Gyakorlatorientált képzés, anyagi elismerés, saját ügyfélkör, karrierlehetőség. Lépj most!

Rád váró feladatok:

  • A cégcsoport portfoliójába tartozó szolgáltatások és termékek értékesítése
  • Ügyfeleink elégedettségségének növelése
  • Értékesítési célkitűzések elérése
  • Részvétel az értékesítési akciókban
  • Értékesítési csapat bővítése
  • Sikeres részvétel a képzési rendszerünkben

Amit kínálunk:

  • Díjmentes képzés
  • Tervezhető jövő stabil háttérrel
  • Felkészítünk az eredményes vezetői munkára
  • Vezetői kompetenciáik erősítése
  • Folyamatos fejlődés, versenyképes szakmai tudás
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Hosszú távú karrier és gyors előrelépés
  • Dinamikus környezet, lendületes csapat
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Sokoldalú, változatos feladatok
  • Elismerés, megbecsülés

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel!
  • Meggyőző fellépés, agilis személyiség
  • Eredményorientáltság
  • Következetesség és követhető példamutatás
  • Folyamatos fejlődésre való igény
  • Céltudatos jellem
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

BELEVÁGSZ? ADJ LENDÜLETET A JÖVŐDNEK!

Küldd el Önéletrajzod!