Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Nagykanizsa

További helyszínek:

Nagykanizsa

Nagykanizsai ügyvédi iroda ÜGYVÉDJELÖLT-et keres, lehetőleg már szakmai tapasztalattal, de friss diplomások jelentkezését is várjuk, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

- szerződések, beadványok, egyéb okiratok szerkesztése, véleményezése,

- jogi képviselet ellátása bírósági, hatósági és más eljárásokban,

- folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyek nyomon követése,

- tárgyalásokon, megbeszéléseken való aktív részvétel,

- jogi háttéranyagok kutatása, értékelése,

- a munkavégzéshez szükséges adminisztráció elvégzése,

- egyéb, klasszikus ügyvédi feladatkörbe tartozó tevékenységek

Elvárások:

- jogi diploma,

- magas fokú problémamegoldó és önálló munkavégzésre való képesség,

- csapatmunkára és együttműködésre való készség,

- magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek,

- kiváló kommunikációs készség,

- határozott, magabiztos személyiség,

- lelkiismeretes és precíz munkavégzés

Előny:

- angol nyelvtudás,

- B kategóriás jogosítvány,

- ügyvédi irodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- jelentős szakmai tapasztalat és tudásanyag,

- hosszú távú karrierlehetőség,

- fiatal, dinamikus és modern munkakörnyezet

Kezdés: azonnal

Munkaidő: teljes

Fizetés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Nagykanizsa