Ügyvédi és ügyvédjelölti

Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Ügyvédi és ügyvédjelölti álláshirdetés

21 fős ügyvédi társuláson belül működő 5 fős ügyvédi irodába keresünk további munkatársakat ügyvéd és ügyvédjelölt pozíciókra, gazdasági társaságok, jogi személyek polgárjogi (köztük biztosítási jog), cégjogi, munkajogi képviseletének ellátására, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • Okiratok, beadványok szerkesztése
  • Ügyfelek peres és peren kívüli képviselete
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ügyvédi munka támogatása

Elvárások:

  • Polgári jogi, biztosítási jog, munkajogi, cégjogi ismeret, peres tapasztalat
  • Ügyvédjelölt kapcsán: ügyvédi irodában szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Word és Excel programok felhasználói szintű kezelése

Előnyt jelent:

angol vagy német nyelv tárgyalásszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • modern, igényes környezet, jó hangulat
  • széleskörű ügy és ügyfélportfólió (gazdasági társaságok)
  • változatos feladatok, ezáltal szakmai fejlődés lehetősége
  • hosszú távú együttműködés lehetősége egy prosperáló ügyvédi irodában
  • versenyképes fizetés

Jelentkezni lehet:

Fényképes önéletrajz és az eddigi szakmai tapasztalatot bemutató rövid motivációs levél megküldésével.

Jelentkezési határidő:

2018. január 19.