Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Rendkívül lendületes csapat új tagját keressük ügyfélszolgálati munkakörbe.

A feladataid közzé fog tartozni:

  • Beérkező email-ek feldolgozása
  • Telefonok fogadása
  • A hirdetőknek való segítségnyújtás, amennyiben elakadnának.
  • Esetenként hirdetések javítása

Téged keresünk mert:

  • Már van legalább egy éves ügyfélszolgálatos tapaszalatod
  • Kiválló a kommunikációs készséged
  • Gyorsan teremtesz kapcsolatot és szeretsz segíteni másoknak, ha elakadnak
  • Pontosan és precízen dolgozol
  • Magabiztosan használod a számítógépet!

Amit kínálunk a béren és a béren kívüli juttatáson kívül:

  • Sok csapatépítő tréning
  • Rendszeres képzések és folyamatos fejlődési lehetőség
  • Ingyen kávé és tea
  • Csocsó, darts, pingpong, röplabda

KEZDÉS: Október

MUNKAIDŐ: 08::30

MUNKA IDŐTARTAMA: Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR: Bérigény megjelölését kérem

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, XIII. kerület

PROJEKT MENEDZSER
Lator Hajnalka
Telefon:

JELENTKEZÉS:A projekt menedzsernek küldött önéletrajzzal, illetve a munka megjelölésével: Ügyfélszolgálat