Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év)

Nyelvismeret

angol, francia

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Az OTC ügynök gondoskodik róla, hogy az ügyfelek megrendelései hibátlanul kerüljenek be a vállalat rendszerébe, hogy minden igényüknek eleget tegyünk és hogy időben kiszállítuk amit megrendeltek. A munka első lépése a kapcsolatfelvétel az ügyféllel az árakkal, származási hellyel, a megrendelés felvételével, kérésekkel, fizetéssel és visszatérítéssel kapcsolatban. Az ideális jelentkező segíti az ügyfélszolgálatot és a pénzügyi csoportokat, hogy a befizetések időben megtörténjenek, mindeközben jó kapcsolatot ápol az ügyfelekkel.

FELADATOK

  • Beérkező megrendelések kezelése
  • Ügyfelek azonnali tájékoztatása
  • A Rendelési nyilvántartás kezelése és vezetése a támogatott régiókban
  • Az ügyfelek kéréseinek minél előbbi kezelése
  • Fizetéskezelés - a kifizetések előkészítése
  • Fizetések behajtása a meghatározott hitelkezelési elvek alapján, proaktív és reaktív módon - emlékeztetők és figyelmeztetők kiküldése
  • Befizetések összegyűjtése és ezzel kapcsolatos kérések menedzselése
  • Támogatás nyújtása a hitel szakértőknek, hitelkockázat felmérése

ELVÁRÁSOK

  • 0-2 éves munkatapasztalat Szolgáltató Központban
  • Befizetések kezelése és/vagy behajtása és/vagy Ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Ügyfél orientált gondolkodásmód
  • Erős analitikai készség, rendezett gondolkodás- és viselkedésmód
  • Kiemelkedő kommunikációs, meggyőző és kapcsolattartó készség
  • Kiváló problémamegoldó készség. Proaktívitás, rendezett problémamegoldásra
  • Kiemelkedő Excel ismeretek és általános informatikai tudás
  • Folyékony angol és francia nyelvtudás elvárás, de bármely európai nyelv ismerete előnyt jelent

MUNKAIDŐ: 09:00 - 17:00

MUNKA IDŐTARTAMA: Hosszú távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, VI. kerület

PROJEKT MENEDZSER
Lator Hajnalka
Telefon:

JELENTKEZÉS: E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: O2C francia