Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Digitális nyomtatással és fénymásolással folglalkozó partnerünk számára keresünk ügyfélkiszolgáló munkatársakat az ötödik és a tizenegyedik kerületi üzletükbe.

FELADATOK

  • Ügyfelek udvarias kiszolgálása a legrövidebb időn belül
  • Ügyfelek által hozott megrendelések kezelése
  • Megrendelések elkészítése (szkennelés, nyomtatás, kötészet)
  • Pénztárgép és pénzkezelés

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Humán beállítottság, csapatjátékos
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Megbízható, lelkiismeretes, precíz munkavégzés
  • Dinamikus, talpraesett, alkalmazkodó személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság

KEZDÉS: Azonnal

MUNKAIDŐ: Két műszakos beosztásban: De 06:00-14:30; Du 13:30-22:00 ; havi két hétvégi nap.

MUNKA IDŐTARTAMA: Hosszú távú

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest V. kerület vagy XI. kerület

PROJEKT MENEDZSER
Lator Hajnalka
Telefon:

JELENTKEZÉS: A projekt menedzsernek küldött fényképes önéletrajzzal, illetve a munka megjelölésével: Ügyfélkiszolgáló