Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

1200 - 1400 €

Sales trainer - Értékesítési tréner

Tapasztalt értékesítési tréner vagy aki szenvedélyesen lelkesedik más emberek tanításáért és fejlesztéséért?

Amennyiben igen, úgy ez a tökéletes lehetőség számodra, hogy egy lendületes, dinamikus csapat tagja legyél!

Ez a pozíció ahhoz a tehetséges Sales trénerhez fog igazán illeni, akit hajt a másokban elért eredmény és ezt a munkakört egyedül képes ellátni, sajátjaként felépíteni.

Feladataid lesznek:

- Meglévő tréning program megvalósítása az új értékesítő kollégák számára, amelynek eredményeként szert tesznek az elvárt ismeretekre, készségekre és viselkedésre.

- Tréningek tervezése és megvalósítása az alábbiak szerint:

Pozitív hangulatú visszajelzések, bátorító hangvétellel,

Coaching és tanácsadás ahol szükséges

Kapcsolattartás a Sales és HR területekkel.

Legyél:

- Tapasztalt az értékesítési területeken

- Kimagasló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkező pozitív kisugárzású személyiség

Állás típusa: Teljes munkaidő