Nyelvismeret

magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Magyarország egyik vezető péksége dinamikusan növekedő szaküzlet-hálózatának működéséhez területi vezetőt keres.

Feladatok:

Szaküzletek rendszeres látogatása, ellenőrzése check list alapján:

- folyamatok, szabályok, házirend betartásának ellenőrzése;

- higiéniai és minőségbiztosítási szabályok betartásának ellenőrzése, takarítás ellenőrzése;

- kelesztés, sütés, kávé és szendvics gyártás minőségének ellenőrzése;

- közreműködés az üzletek éves HACCP éves felülvizsgálatánál.

Szaküzletek működésfejlesztése:

- szaküzletekben kialakított gyártási, árukezelési és egyéb folyamatok vizsgálata, fejlesztése;

- javaslatok, ötletek kezdeményezése és összegyűjtése a szaküzletek munkatársaitól, elfogadás esetén bevezetés felügyelete;

- termékkihelyezés standardizálása és folyamatos ellenőrzése.

JÓkenyér hálózat munkatársainak fejlesztése:

- üzletvezetők, eladók támogatása, fejlesztése;

- részvétel az eladók képzéseinek megszervezésében;

- az e-learning rendszer működése, részvétel a tartalomfejlesztésben.

Új értékesítési pontok kialakítása:

- saját üzletek kialakítása esetén, kivitelezési munkálatok felügyelete;

- üzletnyitás esetén a szükséges dokumentumok, átírások, szolgáltatás beszerzésének ügyintézése;

- HACCP és minőségbiztosítási rendszer kialakítása;

- új munkaerő betanítása.

Kontrolling feladatok:

- havi leltár ellenőrzés;

- visszáru mennyiségek ellenőrzése, tervezési módszerek folyamatos finomítása;

- rendszeres heti beszámoló, tájékoztatók elkészítése.

Elvárások:

- érettségi bizonyítvány;

- minimum 3 év területi vezetői tapasztalat;

- „B” kategóriás jogosítvány

- felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel);

- kiváló kommunikációs képesség;

- jó problémamegoldó képesség, önállóság;

- érett, döntéshozatalra képes személyiség;

- terhelhető, megbízható, lelkiismeretes, üzleti szemlélettel bíró.

Előny:

- felsőfokú végzettség;

- angol nyelvismeret.

Munkavégzés helye:

Budapest és környéke

Amennyiben a leírtak alapján azonosulni tud a munkakörrel, küldje el fényképes önéletrajzát a fizetési igényével megjelölve.