Ez az álláshirdetés már nem aktív.

Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)

Nyelvismeret

román, magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Szeged; Szatymaz

További helyszínek:

Arad, Nagybánya, Nagyvárad, Szatmárnémeti, Zilah, Temesvár, Lugos

A nemzetközi piacon sikeresen működő üvegipari vállalatunk bővítés céljából motivált és dinamikus munkatársat keres a következő pozícióra:

Területi képviselő Délnyugat-Romániában

A leendő munkatárs főbb feladatai:

  • Üvegipari termékek értékesítése, célpiacok bővítése Románia területén,

  • Meglévő üzleti partnerekkel folyamatos kapcsolattartás, együttműködés,

  • Új, potenciális vevők felkutatása, hosszú távú kapcsolatkiépítés,

  • Folyamatos piacfigyelés, jelentések, beszámolók készítése,

  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, magas empátiakészség, stressztűrő képesség,

  • Teljes körű ügyfél menedzsment.

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Felsőfokú román és magyar nyelvismeret,

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret,

  • Jogosítvány, utazási hajlandóság,

  • Célorientált személyiség, fejlett kommunikációs és kapcsolatépítési képesség, jó megjelenés,

  • Határozott magabiztos fellépés, kiváló együttműködési készség,

  • Agilitás, pozitív hozzáállás és nyitottság.

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás,

  • Üvegipari, nyílászáró vagy alumínium profil értékesítés területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria,

  • Mobil munkavégzés feltételeinek biztosítása (cégautó, laptop, telefon),

  • Modern munkakörnyezet,

  • Stabil céges háttér.

Munkavégzés helye: Délnyugat-Románia.

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz küldésével lehe!