Karrier szint

Középfok (2-5 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Vállalatunk pozitív gondolkodásmódú, gyors problémamegoldó képességű, folyamatosan fejlődő magyarországi disztribútorként van jelen a kereskedelmi iparág területén. Több mint 18 gyár termékeit forgalmazzuk országszerte háztartási papíráru, vegyi áru, élelmiszer termékkategóriákban.

Ismeretlen a cégnév? Az egyik márkánk biztosan ismerős, nézz utána itt:

 Tetszett, amit láttál? Talán téged keresünk.

Dinamikusan bővülő vállalatunk erősítésére, gyakorlattal rendelkező, egyéni vállalkozó/céggel rendelkező Területi Képviselő munkatársat keresünk GYŐR-MOSON-SOPRON, KOMÁROM-ESZTERGOM és VESZPRÉM MEGYE TERÜLETEINEK ELLÁTÁSRA!

  • Éltet a kihívás?
  • Az önmagad ura szeretnél lenni vállalkozóként?
  • Lételemed a siker?
  • Érdekel a kereskedelem egy új területe?
  • Hiszed, hogy mindenki által megvalósíthatatlan dolgokat is meg lehet valósítani?

Ne maradj le, jelentkezz most!

  • Nem vagy egyéni vállalkozó, nem rendelkezel céggel?

Ne aggódj, segítünk!

FELADATOK

  • Havi szintű, előre meghatározott túraterv alapján történő ügyféllátogatás
  • Meglévő ügyfélkör fenntartása, látogatása, rendeléseinek felvétele és fejlesztése
  • Új ügyfelek felkutatása, hálózat építés
  • Akciók, promóciók leszervezése
  • Hálózati tagok szerződéses kötelezettségeinek ellenőrzése

MUNKÁHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Legalább 2-3 éves kereskedelmi tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs - és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Legalább B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Kiemelkedő dinamizmus, elhivatottság
  • Csapatban való gondolkozási hajlam

ELŐNYÖK

  • Több mint 3 év kereskedelmi tapasztalat
  • Disztribútori tevékenységet ellátó cégben szerzett tapasztalat

EGYÉB JUTTATÁSOK

  • Szervezett betanulási folyamat
  • Versenyképes kondíciók
  • Próbaidő után cégautó, mobiltelefon, számítógép használat
  • Stabil munkahely és kellemes munkahelyi légkör

POZÍCIÓRÓL RÉSZLETESEBBEN

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő

Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal esetleg motivációs leveleddel és fizetési igény megjelöléseddel: