Nyelvismeret

angol, német

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

1000 - 3000 €

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelési folyamatok koordinálása a partnercégnél
  • Munkafolyamatok betartása, betartatása
  • Munkatársak munkájának szakmai irányítása és felügyelete
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Együttműködés a támogató területekkel
  • Riportálás a közvetlen felettes felé
  • A termelési kapacitások fejlesztése, optimalizálása;
  • Az egészségügyi, biztonsági, környezetvédelmi és gyári szabályok betartásának biztosítása a termelésben;
  • A minőségi elvárásoknak megfelelő termelés szavatolása, minőségi problémák kezelése, minőségjavító és költségcsökkentő projektek szervezése;
  • Dolgozók kiválasztása, vezetése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Gyártási környezetben szerzett többéves szakmai tapasztalat (fémmegmunkálás, gépipar, autóipar, );
  • Minimum 3-4 év vezetői tapasztalat ( termelésvezető, területvezető, részlegvezető, üzemvezető);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Határozott  személyiség;
  • Eredményorientáltság.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Termelésirányítás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Pest megye Pilisszántó