Állás részletei

Tehnician sisteme industriale de securitate

Premium Talentet keres
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Nettó havi bér
500 - 800 €
Helyek száma
1

Descrierea jobului:

- Activități de execuție și mentenanță a sistemelor de securitate și siguranță (atât la sediul companie, cât și la sediul beneficiarilor;

- Realizarea cablajului, instalarea echipamentelor și punerea în funcțiune a sistemelor de securitate (sisteme de alarmă antiefracție, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detecție, alarmare și semnalizare în caz de incendiu interfonie/videointerfonie);

- Efectuează intervenții preventive/corective, asigură suport tehnic;

- Configurează softuri specifice sistemelor instalate;

- Menține legătura cu persoana desemnată din cadrul societății beneficiarului;

- Participă la cursurile tehnice de pregătire, în vederea obținerii de certificări în domeniu;

Candidatul ideal:

- studii, de preferință, în domeniul electro-tehnic/electronic

- pasionat de tehnologie, sisteme hardware și electronică

- dornic de a lucra la cel mai înalt nivel tehnologic

- persoană serioasă, muncitoare, capabilă să lucreze atât individual cât și în echipă

- dorință de perfecționare continuă

- disponibilitate de a lucra ocazional la înalțime

Se oferă:

- salariu foarte atractiv

- cariera într-o companie inovatoare, de înalt nivel tehnologic

- oportunități de dezvoltare personală și profesională