Állás részletei

Tehnician sisteme de securitate

Gyorsan válaszol
Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak
Karrier szint
Kezdő (0-2 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Helyek száma
2

Dorim sa ne marim echipa, chiar daca nu indeplinesti toate conditiile de mai jos, dar ai cunostinte tehnice de baza in retele, curenti slabi, electrica sau electronica, pasiune pentru ceea ce faci si dorinta de a invata, asteptam un CV de la tine!

Candidatul ideal: Tehnician sisteme de securitate

• Permis conducere categoria B;
• Abilitati tehnice;
• Apt pentru munca la inaltime;
• Seriozitate, punctualitate, loialitate, spirit de echipa;
• Mod riguros de organizare, disciplina muncii;

• Disponibilitate la deplasari si program flexibil;

Descrierea jobului

• Realizarea cablarii si instalarii sistemelor de securitate comercializate de firma: sisteme antiefractie, supraveghere video, control acces, pontaj, detectie incendiu, videointerfonie, stingere incendiu, sonorizare, automatizari, etc.;
• Punerea in functiune si efectuarea programari sistemelor de securitate instalate;