Állás részletei

Inginer Service

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Helyek száma
1

Descrierea jobului

Firma asigura cursuri tehnice de specialitate pentru interventiile service;

CE TREBUIE SA FACI:
- munca de teren pentru service-ul centralelor termice din brandul VAILLANT;
- intocmirea documentelor post-garantie, a facturilor, chitantelor si altor documente specifice;
- administrarea stocului de piese de schimb din masina service;

- munca de teren ( obligatoriu permis de conducere categ B)

Candidatul ideal

- studii tehnice in domeniul instalatiilor;
- posesor carnet categoria B;
- disponibil pentru program prelungit in perioada de sezon (iarna);
- disponibil pentru munca de teren;
- capacitatea de comunicare cu clientul final;
- capacitatea de prezentare si negociere a solutiilor optime pentru clientul final;
- orientare 100% catre client;
- proactiv si flexibil;

Oferta:
OPORTUNITATEA DE A LUCRA INTR-O COMPANIE MULTINATIONALA;
TRAININGURI TEHNICE DE SPECIALITATE;
SALARIU, , BONUSURI DIN VANZARI, TICHETE DE MASA, BONUS ANUAL DE PERFORMANTA;