Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak

Candidatul ideal

Ești candidatul ideal dacă:
- ai lucrat în reparații și întreținere utilaje și echipamente sau  ai  abilități tehnice și ești gata să înveți de la zero o meserie;
- ești o persoană punctuală, serioasă, perseverentă, organizată;
- ești capabil să lucrezi în echipă și să îți asumi responsabilități;
- ai bune abilități de comunicare, atitudine pozitivă.

Descrierea jobului

Pe scurt, activitatea de Tehnician service din cadrul companiei noastre constă în:
- constatarea și repararea defecțiunilor identificate (întreținere și reparații scule industriale);
- întocmirea devizului de reparație;
- stabilirea necesarului de piese de schimb și a costului reparației (piese și manoperă);
- permanenta documentare tehnică cu privire la modificările, noutățile referitoare la repararea și întreținerea utilajelor;
- realizarea rapoartelor de service și păstrarea evidenței lucrărilor de service/întreținere.

De ce ai face asta cu noi ? Pentru că:

-poți să crești profesional într-o industrie foarte importantă din Romania;

-vei lucra pentru o companie serioasă și respectată, care vinde produse și servicii de calitate;

-o să fii alături de colegi tineri, deschiși și hotărâți să rămână #1 în domeniu;

-tot ceea ce vei face contează pentru noi și pentru clienții noștri.

Pachetul salarial:
- contract de muncă pe durată nedeterminată;
- beneficii extra-salariale: tichete de masă, prime anuale de sărbători (Paște, Crăciun), bonusuri corelate cu performanța echipei sau cea individuală;
- programe și cursuri de dezvoltare personală și profesională;
- oportunitatea de a lucra alături de un colectiv orientat către performanță;
- posibilitatea dezvoltării unei cariere în cadrul companiei;
- program de lucru: L-V 08:30-17:30 (8 h + 1 h pauza de masa), S 08:30-13:30 (5 h, doar 2 sambete pe luna).

Așteptăm CV-ul tău!

Despre noi pot vorbi foarte bine cei peste clienți … sau pe scurt:

TRITON ocupă nr. 1 în România în domeniul sculelor profesionale.
Dorim să atragem în echipa noastră persoane dinamice, dornice să se alăture profesioniștilor din domeniu.

Suntem o companie în continuă dezvoltare, cu o experiență de peste 20 de ani în domeniu și o echipă formată din peste 250 de salariați.

Dealer autorizat și importator: Bosch, Makita, Karcher, Stihl, Esab, Stanley, Unior, etc.

Avem magazine de desfacere în București, Constanța, Galați, Cernavodă, Urziceni, Târgu Jiu, Slatina, Motru, Brăila, Craiova, Bacău.

Odată cu dezvoltarea activității noastre te invităm să faci parte dintr-o echipă tânără și dinamică și să ne ajuți să fim în continure un partener de calitate pentru toți clienții noștri-actuali și viitori.

Echipa TRITON te așteaptă!

Vino acum să lucrezi cu din industrie!