Állás részletei

Tehnician instrumente electro-mecanice

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Cerințe:

  • Cunostințe de asamblare a dispozitivelor electronice;
  • Experiență minim 2 ani în domeniu;
  • Permis auto categoria B, minim 2 ani vechime, disponibilitate pentru deplasari în țară (25%-75% din timp);
  • Studii medii sau superioare de specialitate;

Constituie avantaj:

  • Experiență în colaborarea cu clienții;
  • Experiență în planificarea și supravegherea fluxurilor de producție;

Responsabilități:

  • Planifică și supraveghează activitatea furnizorilor de produse și servicii;
  • Execută operații specifice de pregătire a materialelor pentru asamblarea și montarea dispozitivelor electronice;
  • Asamblarea și verificarea echipamentelor electronice;
  • Monitorizează și pontează etapele proceselor de realizare a proiectului;
  • Raportarea fiecăror evenimente care îngreunează execuția proiectelor;
  • Diagnosticarea și repararea echipamentelor livrate;
  • Asigurarea suportului tehnic și service al echipamentelor aflate în garanție sau mentenanța extinsă.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră, important este să:

  • îți dorești permanent să te dezvolți, atât profesional cât și personal;
  • vrei să lucrezi într-o companie orientată către performanță;
  • fii creativ și ambițios;
  • fii responsabil pe propriile decizii;

Organizația noastră, asigură:

  • libertate de exprimare și decizie –ne încurajăm colegii să vină cu propuneri;
  • corectitudine și imparțialitate: fiecare persoană este tratată în mod just și privită cu imparțialitate
  • mentorat– colegii cu experiență sunt dispuși oricând să împărtășească din cunoștințele acumulate.

Vei găsi în echipa noastră:

  • O echipă energică, dornică să contribuie în societatea noastră;
  • Oameni orientați spre creativitate, performanță și prosperitate;
  • Autenticitate și libertate de exprimare;

Cine suntem?

Suntem producător și dezvoltator de sisteme hardware și software de tip IoT (internetul lucrurilor). Oferim

  • Atât soluții la cheie pentru automatizarea proceselor de producție, gestionarea și monitorizarea activelor, integrarea de fluxuri tehnologice, ERP, CRM, aplicații mobile și dezvoltări software personalizate pe nevoile benenficiarului
  • cât și soluții SMART pentru managementul deșeurilor

Misiune

Inovația duce la evoluție!

Misiunea companiei este de a inova și dezvolta noi tehnologii, de a conecta oameni preocupați de viitor, care să contribuie la creșterea calității vieții și protejarea mediului înconjurător.

Viziune

Devoltam cele mai potrivite tehnologii IoT pentru a sprijinii clientii nostri sa-si atinga potentialul maxim care sa genereze impact pozitiv in societate si mediu!

Valorile noastre:

Excelența. Competenta profesionala, inovatia, deciziile rapide si flexibiltatea, determina actiunile noastre spre a sustine partenerii nostri in dezvoltarea afacerii lor si implicit impactul pozitiv in societate!

Responsabilitate: Pretuim oamenii, investim in dezvoltarea lor, ne respectam promisiunile si construim relatii bazate pe incredere reciproca. Integritatea impreuna cu asumarea responsabilitatii conduc la rezultate benefice pe termen mediu si lung, atat pentru angajatii companiei noastre cat si pentru partenerii nostri.

Prosperitate: Ne concentram actiunile noastre pentru a atinge cele mai inalte peformante. Ne pasa cu adevarat de fiecare parteneriat incheiat, suntem dedicati si determinati ca fiecare proiect implementat sa aduca valoarea semnificativa beneficiarului final si implicit valoare in compania noastra si in societate.

Impreuna inovam si contribuim la un mediu mai sanatos!

  • Online interjú
  • De ce ai ales sa aplici la acest job?
  • Care sunt cele mai importante 3 aspecte care te motiveaza la locul de munca?
  • Daca ai avea posibilitatea sa dezvolti un dispozitiv electromecanic nou pentru industria reciclarii deseurilor, care ar fi acesta?
  • Care sunt asteptarile tale financiare?
  • De cand esti dispus sa incepi activitatea la noul loc de munca?