Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Tehnician mentenanta

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Munkavégzés helye
Helyek száma
2

Cerinte:

- Cunostinte de baza electro-mecanice
- Limba Engleza la nivel conversational
- Permis de conducere categoria B
- Persoana pasionata de reparatii de orice natura
- Absolvent studii medii cu profil tehnic (electric/mechanic)
- Experienta in domeniul tehnic
- Spirit de observatie si bune abilitati de comunicare

Responsabilitati:

- Participarea activa la buna functionare a aparatelor de entertainment dedicate copiilor. Tehnicianul are datoria sa intervina atunci cand ii este solicitat si cand este necesar astfel incat toate problemele sa fie rezolvate in timp util.
- Executarea reparatiilor pentru aparate de tip vending machines dar si alte reparatii mecanice si electrice la nivel mediu.

Beneficii:

- Salariu motivant
- Tichete de masa
- Tichete cadou si diverse bonusuri
- Cadouri de sarbatori
- Bonusuri in functie de performate
- Training-uri de perfectionare
- Teambuilding-uri
- Mediu placut
- Telefon

- Masina