Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

900 - 1100 €

EP kamion-lapos

Az EUROPART 70 éve élen jár a teherautó és kamion szervizek, flottakezelők, fuvarozók alkatrész-ellátásában.

Magas minőségű termékeink, ügyfél-orintált hozzáállásunk és erős szakmai tapasztalattal rendelkező csapatunk garantálja piaci pozíciónkat.

Új kirendeltségünk tevékenységének támogatására keressük leendő kollégánkat kiszállító pozícióba.

Feladatok:

  • Részvétel a raktár rendelés-összeállítási tevékenységében
  • Ügyfelek kiszolgálása a raktárból
  • Ügyfeleink megrendelése alapján összeállított teherautó/kamion alkatrészek kiszállítása az ügyfél által megjelölt telephelyre
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, felmerülő kérdései esetén a helyszínen szakmai tanácsadás
  • A helyszínen felmerülő igényekre megoldások keresése

Miért érdemes bennünket választani:

- nagy múltú nemzetközi társaság vagyunk, stabil háttérrel

- helyi csapatunk összetartó, jó hangulatú

- folyamatosan biztosítunk képzéseket

- az alapfizetés mellett elismerjük a teljesítményt és vonzó béren kívüli juttatásokat biztosítunk.

Ha legalább középfokú végzettséggel rendelkezel és vannak releváns szakmai ismereteid (szerkezeti vagy szerviz ismeretek, teherautó alkatrész ismeretek) és szívesen megismernél bennünket, nézz körbe weboldalunkon is!

  • Online interjú
  • Milyen szakmai tapasztalata van teherautó/kamion alkatrészek területén?