Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

900 - 1100 €

EP kamion-lapos

Az EUROPART 70 éve élen jár a teherautó és kamion szervizek, flottakezelők, fuvarozók alkatrész-ellátásában. Magas minőségű termékeinkkel, ügyfél-orintált hozzáállással és erős szakmai tapasztalattal rendelkező csapatunk garantálja piaci pozíciónkat.

Értékesítői csapatainkba keresünk új kollégákat alkatrész-értékesítő pozícióba.

Feladatok:

- bejövő (személyes és telefonos) érdeklődések kezelése, árajánlat-készítés, szakmai tanácsadás, alkatrész-azonosítás,

- bolti ügyfél-kiszolgálás, alkatrész és kiegészítők értékesítése,

- adminisztráció az elektronikus rendszerben, számlázás,

- reklamáció-kezelés és jóváírás.

Miért érdemes bennnket választani:

- nagy múltú nemzetközi társaság vagyunk, stabil háttérrel

- helyi csapatunk összetartó, jó hangulatú

- folyamatosan biztosítunk képzéseket

- az alapfizetés mellett elismerjük a teljesítményt és vonzó béren kívüli juttatásokat biztosítunk.

Ha legalább középfokú végzettséggel rendelkezel és vannak releváns szakmai ismereteid (szerkezeti vagy szerviz ismeretek, teherautó alkatrész ismeretek) és szívesen megismernél bennünket, nézz körbe weboldalunkon is!

  • Online interjú
  • Milyen szakmai tapasztalata van teherautó/kamion alkatrészek területén?