Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Team Leader Receptie/Depozit (Stefanestii de Jos)

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
2

Candidatul ideal

Te asteptam sa faci parte din echipa noastra, daca te regasesti in cerintele de mai jos:

  • Studii medii;
  • Minim 2 ani experienta pe un post similar;
  • Foarte bune cunostinte operare PC - MS Office;
  • Cunostinte Excel - nivel mediu;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Capacitate organizatorica si de planificare;
  • Lucru in echipa / Colaborare;
  • Orientare catre rezultate;
  • Initiativa si pro-activitate;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Dezvoltare personala;
  • Atitudine pozitiva;

Descrierea jobului

  • Se asigura de respectarea fluxului de procesare atat fizic cat si scriptic;
  • Coordoneaza si ajuta in activitatile zilnice angajatii din subordine;
  • Se asigura de receptionarea imediata si corecta cantitativ si calitativ a produselor primite din zona de receptie;
  • Se asigura de depozitarea corecta (in conditii de siguranta pentru participantii la activitatea din depozit si in zona stabilita fiecarui produs in parte) a produselor preluate din zona de receptie;
  • Verifica impreuna cu controller-ul pe logistica veridicitatea stocurilor scriptice din gestiune comparandu-le cu cele fizice prin efectuarea unor inventare partiale;
  • Sesizeaza sefului ierarhic de indata probleme pe care nu le poate rezolva;
  • Raspunde de instruirea personalului propriu si/sau nou angajat cu privire la drepturile si obligatiile fiecaruia in cadrul depozitelor, precum si a indatoririlor specifice postului;
  • Verifica activitatea angajatilor din subordine cu privire la indeplinirea obiectivelor si sarcinilor trasate, precum si a gradului de profesionalism al acestora;
  • Evalueaza si propune bonusarea angajatilor in subordine dupa caz.

LOCATIE: Stefanestii de Jos (asiguram transport de la statia de metrou Pipera);

De ce beneficii de bucuri la eMAG:

  • Pachet salarial competitiv (parte fixa + bonus de performanta);
  • Asigurare medicala privata;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Buget flexibil pentru beneficii (tichete de masa/vouchere de vacanta/pensie privata/alte beneficii);
  • Transport asigurat;