Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Team Leader Call Center

Karrier szint
Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
1

Candidatul ideal

Studii superioare;

Experienta anterioara relevanta in coordonarea unei echipe (colectare creante/ Call Center reprezinta un avantaj);

Persoana organizata cu abilitati excelente de comunicare, leadership si negociere;

Abilitati excelente de prioritizare si gestionare a timpului;

Persoana energica, responsabila, orientata catre rezultate si cu abilitati de a efectua activitati simultane;

Cunostinte foarte bune de utilizare Excel, Outlook, PowerPoint precum si a intregului pachet MS Office;

Persoana proactiva, analitica, cu abilitati de sinteza a unui volum ridicat si diversificat de informatii;

Atitudine pozitiva, entuziasm si dorinta de invatare;

Dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera.

Descrierea jobului

Monitorizarea si evaluarea activitatii si a rezultatelor agentilor din subordine;

Propunerea de noi metode de motivare a agentilor din echipa coordonata;

Mentinerea si imbunatatirea eficientei agentilor din subordine;

Atingerea obiectivelor calitative si cantitative;

Realizarea rapoartelor specifice activitatii de Call Center;

Organizarea programului de lucru al agentilor din subordine;

Aplicarea procedurilor de lucru specifice si generale din cadrul companiei;

Participarea la implementarea strategiilor de lucru din Call Center;

Identificarea si propunerea solutiilor de imbunatatire si eficientizare a procesului de colectare.

Beneficii oferite:

Oportunitatea de a face parte dintr-o companie multinationala in ascensiune, parte a B2 Holding () unul dintre cei mai importanti jucatori din domeniul achizitiilor si colectarii de creante din Scandinavia, Europa Centrala si de Est;
Pachet salarial atractiv;

Bonus de performanta motivant;

Oportunitatea de dezvoltare profesionala;

Training avansat si suport constant.

Descrierea companiei

B2Kapital Portfolio Management este parte a Grupului B2Holding (B2Holding ASA) – Un Leader Pan-European Specializat in Colectare de Creante, infiintat in Norvegia si a adus in Romania modelul norvegian de furnizare servicii financiare autentice in domniul colectarii si gestionarii creantelor si creditelor neperformante.

Datorita experientei internationale, precum si expertizei, profesionalismului si flexibilitatii noastre aliniate conditiilor de piata, asiguram rapiditate si eficienta maxima in procesul de colectare a crentelor, identificand solutii optime care beneficiaza atat clientilor nostri care intampina dificultati in plata creantelor, cat si celorlalte parti interesate.

B2Holding ASA este o entitate inregistrata in Norvegia și este supusa legislatiei norvegiene. Actiunile B2Holding sunt listate la Bursa din Oslo.

Grupul are operatiuni in 23 de tari Europene si sedii in alte doua tari, inclusiv sediul central din Oslo.

Mai multe detalii despre noi gasiti pe:

In vederea depunerii candidaturii pentru aceasta pozitie, va rugam sa consultati in prealabil si Politica noastra privind prelucrarea si protectia datelor cu caracter personal in procesul de recutare personal, disponibila pe pagina noastra de internet: