Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év)

Havi bruttó fizetés

300 - 600 €

Magyarország egyik legnagyobb táncegyüttese azonnali kezdettel keres munkatársat a következő pozíció betöltésére:

Tánctanár, edző

(edzők, táncosok, óvodapedagógusok jelentkezése várjuk)

munkaidő:

  • délutáni órák (14 után)

feladatok:

(az alábbiakban felsorolt összes feladat betanításra, tanításra fokozatosan történik, vagy munka közben bármikor lehet kérdezni fordulni a mentorodhoz)

  • csoportok kialakítása a mentorod által kijelölt (hozzád közeli) helyszíneken,
  • óratartás
  • adminisztratív feladatok
  • versenyekre való felkészítés,
  • táborokban való részvétel.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • Saját versenyrendszerrel és táborokkal kialakított egyesület.
  • karrier, feljebbjutási lehetőség

Amit kérünk:

  • gyermekközpontúság
  • , excel ismerete, magabiztos kezelése
  • nagyon jó kommunikációs készség
  • jogosítvánnyal és autóval felszereltek előnyben részesülnek!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet a megadott e-mail címen folyamatosan.

kukac pont com