Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

250 - 400 €

38289289_1996245787103027_8306530294505144320_n

 Lépj be Te is az Aegon csapatába!

Ha úgy érzed, hogy ideje más irányba folytatni a pályafutásod és érzel magadban lendületet egy változatos, pörgős szakmához most díjmentes képzéseinken, pénzügyi támogatással egy új szakmát tanulhatsz! Esztergomban található fiatalos csapatunkba keresünk új biztosítási tanácsadó kollégákat. Pályakezdő vagy, váltani szeretnél?  Akkor nálunk a helyed.

Feladatok:
Ügyféltalálkozó egyeztetése telefonon, és annak lebonyolítása. Pénzügyi térkép készítése, hiányosságok feltárása, egyéni pénzügyi megoldások készítése, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, adminisztrációs feladatok ellátása.

Amit kínálunk:
-  Előrelépési lehetőség
- Irodai munkavégzés
-  Fejlődésben való segítség
- Rugalmas munkaidő

Elvárás:
-  Érettségi bizonyítvány
-  Jó kommunikációs készség

Előny:
-  B kategóriás jogosítvány
-  BOI tanúsítvány
-  PSZÁF tanúsítvány
-  Diploma
-  Szakmai tapasztalat

A munka helyszíne: Esztergom

Küld el az önéletrajzod az alábbi címre: és felvesszük veled a kapcsolatot! A tárgyba kérlek tüntesd fel hogy álláspályázat!