A munkavégzés helyszíne(i)

Budapesta

Nagy konyhai gépek forgalmazásával, szervizelésével foglalkozó cég keres szerviztechnikus pozícióra, villamos ismeretekkel rendelkező (villanyszerelő előnyben) kollégát.

Elvárások:

-Önálló, megbízható, felelősségteljes munkavégzés

-Igényes, precíz munka

-Alkalmazkodó készség, rugalmasság

-B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

-Szakirányú középfokú (technikus) végzettség, vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat

-Tapasztalat nagykonyhai gépek szervízelésében, karbantartásában; esetleg háztartási gépek szervízelésében

-Azonnali munkavállalás

Amit kínálunk:

-Stabil vállalati háttér

-Versenyképes, bejelentett fix jövedelem

-Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidőben

-Változatos munkakörnyezet, sokrétű feladatok

-A munkához szükséges eszközök és gépjármű biztosítása

Pályakezdők és középkorúak jelentkezését is egyaránt szívesen fogadjuk!

Munkavégzés helye: Cégünk Budapest 3. kerületi székhellyel rendelkezik, partnereink döntő többsége is Budapest vagy annak közvetlen vonzáskörzetében található.

Munkaidő: Hétfőtől Péntekig, 08:30-17:00 között.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérem küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel az alábbi email címre. Köszönjük, hogy megtekintette hirdetésünket!