Nyelvismeret

magyar

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Szervíztechnikusokat keresünk!

Feladatok:

- hidraulikus önjáró személyemelők és teleszkópos rakodógépek, targoncák kezelésének megismerése

- az eszközök műszaki felépítésének megismerése, elsajátítása

- az eszközök hibafeltárási folyamatainak megismerése, elsajátítása

- a szerviz munkafolyamatainak megismerése, elsajátítása

- a cégünk tulajdonát képező bérgép flotta és az ügyfeleink saját tulajdonú eszközeinek karbantartása,javítása

- belföldi és nemzetközi oktatásokon, képzéseken való részvétel- információgyűjtés az ügyfelektől

- a munkafolyamatok dokumentálása, jelentés határidőben történőleadása

Elvárásaink:

- kapcsolódó szakmai végzettség

- jó kommunikációs készség

- jó problémamegoldó készség

- képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára

- célorientált és felelősségteljes munkavégzés

- pontos, igényes, körültekintő munkavégzés

- Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

- angol nyelv ismerete írásban és szóban (előny)

- nyitottság új ismeretek befogadására

- időnként magasban történő munkavégzés

- „B” kategóriás jogosítvány Amit ajánlunk:

- dinamikusan fejlődő, speciális ágazathoz történő csatlakozás

- hosszú betanulási folyamat (1-2 év) a sok típus miatt (kb. 50 féle kivitel)

- változatos, kihívást jelentő feladatok (monotonitás nem jellemző)

- folyamatos tanulási lehetőség

- lépcsőzetes fejlődési modell

- próbaidő lejáratát követően: céges telefon, céges munkaruha

- kiváló minőségű szerszámokkal, jól felszerelt, zárt műhelyben, időnként szabadban történőmunkavégzés (munkavégzés helye: 1095 Budapest, Soroksári út 150.)

- alapvető ismeretek elsajátítását követően (kb. 1év) az alapjövedelmen felüli premizált rendszerhez történő csatlakozás, valamint előrelépési lehetőség: kiszálló szerviz technikus

- hosszú távú munkalehetőség, megbízható munkáltató

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével várjuk.