Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

További helyszínek:

Budapest

Budapesti 4*-os szállodánkba keresünk talpraesett, lelkes és pozitív kollégákat szakács munkakörbe.
A munkakör betöltése szakképesítéshez kötött. Vállalkozó kedvű és elkötelezett pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

    • ételek elkészítése, adagolása, tálalása, csomagolása
    • kisegítő személyzet munkájának megszervezése
    • együttműködés a felszolgálókkal
    • készletek felmérése, leltárazás, alapanyag-megrendelések előkészítése
    • alapanyagok feldolgozása, előkészítése

Elvárások:

    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • jó teherbíró képesség és rugalmasság
    • precíz, pontos munkavégzés
    • gyors tanulási készség
    • gyors helyzetfelismerés, jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

    • hosszú távú munkalehetőség
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Mirage Medic Hotel****
Budapest Dózsa Gy. út 88.

Fényképes önéletrajzokat várjuk az email címre.