A munkavégzés helyszíne(i)

Varsó

IME POLAND Sp. z . więcej Specjalista ds. marketingu IME POLAND Sp. z .

Drogi Kandydacie, jeśli masz doświadczenie w marketingu  oraz badaniach rynku, ta oferta może być skierowana właśnie do Ciebie.
Jesteśmy IME Group – międzynarodową firmą, z oddziałami w Polsce, Anglii i Włoszech, specjalizującą się w szeroko rozumianych eventach, marketingu i badaniach.
Poszukujemy do naszego Zespołu, osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Pracując z nami, czeka Cię wiele różnych zadań z obszaru marketingu. Jedno jest pewne -  nie ma mowy o nudzie, monotonii i braku rozwoju.

To, co . będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Prace nad identyfikacją wizualną nowych marek oraz działania związane z rebrandingiem już obecnych;
  • Współpraca z grafikami i programistami, w tym opracowywanie dla nich briefów, koordynowanie działań;
  • Kontakt z drukarniami, agencjami reklamowymi, producentami i innymi kontrahentami firmy, w tym przygotowywanie kalkulacji dotyczących planowanych zamówień marketingowych;
  • Projektowanie, uaktualnianie materiałów marketingowych, w  tym tworzenie na ich potrzeby odpowiednich treści;
  • Ścisła współpraca z grafikami i programistami, w zakresie stron internetowych i innych materiałów graficznych;
  • Współtworzenie i prowadzenie serwisów i stron internetowych; prowadzenie i rozwijanie profili społecznościowych firm z grupy spółek IME Group;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Udział w akcjach sprzedażowo-marketingowych;
  • Udział w wydarzeniach eventowych

Zanim wyślesz do nas aplikację, zobacz koniecznie czego od Ciebie oczekujemy:

  • minimum dwuletniego doświadczenia w agencji reklamowej/marketingowej,
  • biegłości w zadaniach, opisanych w sekcji „. będziesz odpowiedzialny/a . za”
  • umiejętności tworzenia briefów oraz tekstów marketingowych
  • umiejętności poprawnego wysławiania się oraz predyspozycji do pisania tekstów marketingowych,
  • wyczucie estetyczne;
  • kreatywności i samodzielności
  • dyspozycyjności i zaangażowania w projekty
  • umiejętności pracy pod presją czasu oraz szybkiego reagowania na zmiany,
  • biegła i praktyczna znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel i Power Point (umiejętność będzie weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy Ci:

  • zdecydowany brak nudy :)
  • ambitne zadania i samodzielne stanowisko
  • możliwość realnego wpływu na rozwój organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wstąpienie w szeregi młodego, ambitnego teamu
  • niezbędne narzędzia pracy, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IME POLAND Sp. z .  z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz”.