Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Specialist marketing digital

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Helyek száma
1

CANDIDATUL IDEAL

  • Experienta in retele de socializare, publicitate online si intrumente de email marketing.
  • Experienta in crearea unei marci folosind unelte sociale ca Facebook, Twitter,Youtube si Google +
  • Cunostiinte despre principiile designului graphic
  • Experienta in proiecte si design folosind HTML, InDesign, Photoshop sau aplicatii similar
  • Abilitati in MS Office (PowerPoint, Word, Excel)
  • Demonstreaza capacitati de analiza si sinteza;
  • Detine bune cunostinte de limba engleza, atat comunicare verbala, cat si in scris;
  • Are foate bune abilitati de comunicare si relationare;
  • Este o persoana flexibila si lucreaza bine atat individual, cat si in echipa.

SARCINI SI RESPONSABILITATI

  • Creaza, implementeaza, coordoneaza si optimizeaza campaniile de marketing digital.
  • Creaza si executa fluxurile campaniilor de marketing, email-uri, newsletter, urmareste afisarile din media
  • Monitorizeaza, planifica si imbina statistici in planificarea si executia campaniilor digitale
  • Responsabil direct in crearea si supervizarea campaniilor de email marketing, a rapoartelor de evaluare si transmiterea sugestiilor de imbunatatire a instrumentelor pentru fiecare campanie.
  • Dezvolta noi campanii pentru PPC in Google Adwords
  • Dezvolta noi metode de imbunatatire a rezultatelor SEO si SEM,
  • Mentine si imbunatateste website-ul companiei in concordanta cu scopul SEO
  • Consiliaza personalul cum sa foloseasca si folseste instrumentele media pentru a promova programele sau evenimentele.

BENEFICII

  • salariu motivant
  • bonuri de masa
  • posibilitatea de lucra intr-un mediu profesionist, intr-o companie internationala.
  • Consideram cariera a fi mai presus de job. Aceasta reprezinta perfectionarea cunostintelor, solutionarea de probleme complexe, promovare, venituri bune, un program de lucru bun, satisfactie la locul de munca.
    Mozzart va ofera munca intr-o echipa foarte bine organizata, metodologii moderne de lucru, pozitii, datorii si responsabilitati bine definite, facand astfel posibila fiecarui angajat specializare maxima in aria sa de expertiza.