Állás részletei

Specialist Marketing

Premium Talentet keres
Karrier szint
Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Helyek száma
1

Esti o persoana creativa, cu simt estetic, pasionata de marketing si comunicare?
La EXIMOD PNEUMATIC EXPERT avem disponibil un post de Specialist Marketing pentru cineva care doreste sa faca diferenta!

Daca esti convins(a) ca poti indeplini cu brio urmatoarele responsabilitati:
Analizarea pietei de profil in scopul identificarii celor mai bune oportunitati de vanzare si marketing

Planificarea, realizarea si implementarea campaniilor de promovare online si off-line

Analizarea rezultatelor campaniilor de promovare

Identificarea si dezvoltarea de noi metode de promovare

Actualizarea permanenta a site-urilor firmei
Realizarea diferitelor tipuri de prezentari ale firmei, produselor si serviciilor acesteia

Redactarea de materiale de comunicare
Conceperea continutului si transmiterea de newsletters

Administrarea paginilor de social media ale companiei

Actualizarea bazelor de date cu adrese pentru direct mailing
Identificarea de noi segmente de clienti

Esti o persoana:
Organizata, punctuala, atenta la detalii
Cu bune abilitati de comunicare verbala si scrisa

Ambitioasa, orientata catre rezultate

Cu capacitate de previziune, planificare, analiza si sinteza
Cu simt estetic, creativa, capabila sa vina cu idei noi
Cu studii superioare finalizate si experienta in marketing de minim 2 ani

Si nu in ultimul rand, care are cunostinte de:
Limba engleza – minim nivel mediu
Utilizare a pachetului Microsoft Office – nivel avansat

Google Adwords, Seo, Facebook Ads, email marketing – consitituie avantaj
Programe de grafica (Adobe Illustrator, Photoshop, ...)

…TE ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA!

Ce iti oferim:
Un mediu de lucru placut in care performanta este rasplatita

Salariu atractiv

Stabilitate pe termen lung

Abonament la retea de sanatate privata

  • Online interjú
  • Ce asteptari salariale aveti pentru acest post?
  • Adresa de desfasurare a activitatii este Sos. Chitilei nr., sector 1. Va convine locatia?