Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Specialist achizitii

Gyorsan válaszol
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Munkavégzés helye
Nettó havi bér
400 - 600 €
Helyek száma
1

Cerințe:

  • Bune abilități de comunicare și negociere;
  • Atenție la detalii;
  • Punctualitate;
  • Simț organizatoric;
  • Experiență pe un post similar reprezintă un avantaj;
  • Cunoștințe de limba engleză (avantaj);
  • Cunoștințe de operare PC (MS Office: Excel, Word, Senior)

Responsabilități:

  • Identifică furnizorii potriviți pentru produsele și serviciile de care firma are nevoie.
  • Identifică și selectează cele mai bune oferte.
  • Negociază cele mai avantajoase condiții pentru mărfurile sau serviciile necesare.
  • Întocmește și organizează documentația necesara efectuării achizițiilor.
  • Urmărește comenzile de la transmiterea lor către furnizor până la livrare.
  • Transport - import/export

Beneficii:

  • Mediu de lucru;
  • Suport managerial pentru a deprinde competențele de baza  specifice postului;
  • Timp pentru o se integra cu succes in colectiv;
  • Programe de pregătire și recompensare.

IDEAL FEROLUC SRL este o societate specializată în comercializarea de accesorii și decorative pentru mobilier, tapițerie, dulgherie și tâmplărie.

Programul de lucru este de la 08 la 17 de luni pana vineri. Punct de lucru în Bacău - str. Ștefan cel Mare Nr. 28.