Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

470 - 750 €

Raktáros, Sofőr, Targoncavezető

Hirdetés szövege:

Kiváló referenciákkal rendelkező hazai és nemzetközi piacra termelő fémipari vállalat keres új szakembert az alábbi pozícióba:

Raktáros/ Targoncavezető/Sofőr

Feladatok:

  • A beérkező áru pontos mennyiségi és minőségi átvétele, elszámolása bizonylatok alapján (számla, kísérőokmányok, szállítólevelek, áruátvételi jegy)
  • Átvételi bizonylatok pontos kitöltése
  • Kimenő áruk pontos mennyiségi és minőségi átadása
  • Átvett áruk raktározása, elhelyezése
  • Visszáru kezelése: visszáruk tételes átvétele után azok elhelyezése
  • Készletellenőrzés, időszaki készletleltárban való részvétel
  • Áru összekészítése
  • Alkatrészek és késztermékek szállítása
  • Beszállítóktól árufelvétel, a kapott áru minőségi és mennyiségi vizsgálata

Előnyök:

    • raktározásban szerzett tapasztalat,
    • targonca vezetői jogosítvány
    • 3,5 tonnás kisteherautó vezetésben szerzett tapasztalat, balesetmentes vezetési múlt
    • munkájával és magával szembeni igényesség.

Amit kínálunk:

    • Folyamatosan fejlődő munkakörnyezet és eszközpark,
    • Hosszú távú munkalehetőség,
    • Biztos vállalati háttér,
    • Versenyképes jövedelem, munkábajárás költségeinek térítése.
    • Szükség esetén lakást tudunk biztosítani.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat