Sofőr-áruszállító

Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

800 - 1000 €

Ez az álláshirdetés már nem aktív.

Vállalatunk magyarországi disztribútorként van jelen a kereskedelmi iparág területén.

Külföldi gyárak termékeit forgalmazzuk országszerte háztartási papíráru, vegyi áru, élelmiszer termékkategóriákban.

Dinamikusan bővülő vállalatunk erősítésére, budapesti sofőr-áruszállító munkatársat keresünk!

FELADATOK

  • A raktár és a szállítási cím között a termékek pontos és sérülésmentes szállítása
  • Budapestről indulás, fix belföldi útvonalak
  • A termékek fel- és lepakolása, áruátvétel adminisztrációja
  • Munkavégzés heti 5 munkanap

ALAPVETŐ ELVÁRÁSOK

  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 2 éves gépkocsivezetői, sofőri gyakorlat
  • Középfokú végzettség
  • Országos és budapesti helyismeret
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, megbízhatóság, felelősségtudatosság

ELŐNYÖK

  • C kategóriás jogosítvány

EGYÉB JUTTATÁSOK

  • Szervezett betanulási folyamat
  • Főállású, bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkahely és kellemes munkahelyi légkör

POZÍCIÓRÓL RÉSZLETESEBBEN

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő
  • Nappali munkavégzés

Jelentkezni fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével lehetséges az levelezési címen!