Állás részletei

Sofer distribuitor

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Nettó havi bér
500 - 700 €
Helyek száma
1

Swissteck Direct Services este partener de service autorizat al companiei elvetiene Nestle Nespresso, brand al cafelei de lux, recunoscut la nivel international pentru calitatea exceptionala si serviciile de inalta clasa.

Daca-ti doresti un loc de munca intr-o atmosfera profesionala, iti plac provocarile si vrei sa te alaturi unei echipe de top, aplica acum!

Candidatul ideal

Permis auto categoria B (minim 1 an);
Absolvent de liceu;
Cunostinte si abilitati tehnice;
Abilitati de comunicare si relationare in echipa si cu clientii companiei;
Disponibilitate program prelungit;
Disponibilitate de a-si insusi cunostinte noi;
Persoana serioasa, responsabila, disciplinata, organizata si deschisa la schimbare.

Descrierea jobului

Intocmeste procesele verbale de constatare;
Preia aparatele de cafea cu defecte majore spre a fi reparate la service-ul societatii;

Livreaza aparate de cafea reparate;

Colecteaza pastilele folosite de cafea, in vederea reciclarii;
Participa la incarcarea/descarcarea produselor.

Se ofera:
-Bonuri de masa
-Plata orelor suplimentare

-Posibilitate de avansare
-Pregatire tehnica
-Cursuri de pregatire profesionala
-Lucru intr-o echipa profesionista