Állás részletei

Sofer

Gyorsan válaszol
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Az állás betöltéséhez relokáció szükséges
Igen
Helyek száma
1

Candidatul ideal:

-Permis auto B
-Minim 2-3 ani de experienta de condus
-Studii medii ( efectuarea scolii profesionale auto sau a liceulului mecanic auto constituie un avantaj )
-Experienta distributie marfa minim 1 an;
-Experienta gestionare documente transport constituie un avantaj;
-Persoana responsabila, fara evenimente rutiere, fara cazier, sociabil, comunicativ;
-Fara cazier judiciar
-Fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat)- asigura transportul produselor cumparate de clienti la domiciliul acestora

Descrierea Jobului:

- aprovizionarea firmei cu marfa;

- livrarea comenzilor catre clienti
- tine evidenta documentelor de transport de distributie
- raspunde de cantitatea si starea marfii transportate din momentul incarcarii pana in momentul descarcarii acesteia, conform comenzii si documentelor de transport
- se ingrijeste de starea tehnica a autovehicolului si raspunde de integritatea acestuia