A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

800 - 1000 €

Senior programozó munkatárs

Cégünk, az OL Munkaidő Kft. Senior programozó munkatársat keres teljes munkaidőben történő munkavégzésre azonnali kezdéssel, szoftverünk 2019-es nemzetközi piacra lépés előkészítésének - majd fenntartásának céljából. Később a lehetőségekhez mérten a fejlesztői csapat irányítása, koordinálása.

2012 óta fejlesztjük az OLM Munkaidő, Szabadság és HR szoftverét. A papír és excel táblákat helyettesíti a cég életében (papírmentes munkahely) mindamellett, hogy megtízszerezi a munkahatékonyságot is. Ügyfeleink 300–2800 fős vállaltok, cégcsoportok.

Fő weboldalunk, felhő alapú szolgáltatásunk:

Munkahely:

3 fős fejlesztői csoport

központi helyen a Margit-híd lábánál

Munkaidő: heti 5 nap, napi 8 óra, szabadon választható kezdésselvagy 10 óra)

Főbb feladatok, munkák:

A meglévő rendszerek fejlesztése, új modulok készítésében való részvétel

Általános IT feladatok ellátása

Dokumentáció készítése

Tesztelési feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárásaink:

Kliens technológiák ismerete (HTML , XML és CSS, Javascript, jQuery)

Verziókövető rendszerek ismerete (Git, Github, Bitbucket)

Legalább 2 év PHP 5+ fejlesztési tapasztalat

OOP szemléletmód

MySQL 5+ ismerete

Nyitottság az új szakmai ismeretek megszerzésére

Precizitás

Önálló munkavégzés

Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Feladatkezelő rendszerek ismerete

Modulok önálló fejlesztésében és dokumentálásában szerzett tapasztalat

Webes technológiákban való jártasság

RESTful Web service tapasztalat

Smarty vagy Twig template kezelő rendszer ismerete

Amit kínálunk:

Nemzetközi piac nyújtotta lehetőségek

Szakmai és kereseti fejlődési lehetőség

Hosszú távú munkalehetőség

Stabil vállalati háttér

Együttműködő, támogató munkahelyi légkör