Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év), Kezdő (0-2 év), Szenior (5-10 év), Vezető (>10 év)

Nyelvismeret

magyar, angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Budapest

Senior PHP fejlesztő

HR területen tevékenykedő cég keres csapatába Senior PHP fejlesztőt.

 Elvárások:

  • PHP + magabiztos ismerete
  • SQL magabiztos ismerete
  • Cache megoldások ismerete
  • GIT verziókövető rendszer ismerete.
  • Linux felhasználói szintű ismerete
  • Stabil OOP paradigma, tervezési minták ismerete és használata
  • Erős PHP/MYSQL tapasztalat

Előny:

  • PHP 7 ismerete
  • Rendszerszemlélet, absztrakt gondolkodás
  • MVC keretrendszer (Symfony, Laravel) ismerete
  • Javascript magabiztos ismerete és használata, framework ismeret ( jQuery )
  • Angol nyelv szakmai és kommunikáció szintű ismerete
  • Többfős projektcsapatban szerzett többéves tapasztalat
  • Agilis módszertanban való jártasság és szakmai gyakorlat
  • Nagyterheltségű rendszerek fejlesztésében való jártasság
  • Legalább egy template-kezelő ismerete
  • Verziókövető rendszerek használatának ismerete (Sourcetree)
  • Stabil adatbázis és ORM ismeret (MYSQL)
  • API fejlesztésben és integrációban való tapasztalat (REST, JSON-RPC)
  • Docker konténer kezelő ismerete
  • TDD ismerete

Amit kínálunk:

  • 8 órás munkavégzés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Motiváló, segítőkész csapat
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület