DataLogic Számítástechnikai Kft.

SENIOR KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Jogszabályi környezet folyamatos nyomon követése, referálás a változásokról
  • Meglévő ERP rendszer működésének szakmai felügyelete
  • Fejlesztés alatt álló új ERP rendszer kialakításának szakmai felügyelete
  • Szaktanácsadás saját fejlesztésű ERP rendszerünk ügyfeleinknél történő bevezetésére

Elvárasaink:

  • Szakirányú felsőfokú / vagy vállalkozási mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-5 év könyvelői tapasztalat
  • Naprakész pénzügyi és számviteli szaktudás elvárás!
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Napi szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office)

    Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat / gyakorlat
  • ERP rendszer(ek) használatában/használatának kialakításában szerzett gyakorlat
  • Magas szintű Excel ismeretek

    Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelmezés
  • változatos, izgalmas feladatok
  • családias hangulatú légkör
  • szakmai fejlődés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőség

A betanulási időszak letelte után közös megegyezés szerint akár távmunkában is végezhető feladatokat tudunk biztosítani.

  • Részletes fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Kérésre rendelkezzen referencia levéllel az eddigi gyakorlati tapasztalatairól

    Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület