A munkavégzés helyszíne(i)

Budapesta

Munkalehetőség!!

Büszkék vagyunk arra, hogy megrendelőink, vevőink bíznak szakértelmünkben az elmúlt bő két évtized referenciáiban és az általunk végzett munka magas minőségében. Lendületes csapatunk minden tagja, alvállalkozója fontosnak érzi a megbízhatóságot a vállalkozásunkban, így hatékonyan és teljes erőbedobással tudunk együtt dolgozni a közös cél érdekében. A hagyományos építőipari eljárások mellett a modern építőipar adottságait is előszeretettel alkalmazzuk. Csapatunkat, folyamatosan képezzük a legújabb építkezési módokról és azoknak elsajátításáról. Minden erőnkkel azon igyekszünk, hogy ne csak megfeleljünk, hanem élen járjunk az építőipar minden területén, ezzel teljesítve, sőt felül múlva megrendelőink igényeit.

Csapatunkat bővíteni szeretnénk, ezért, ha úgy érzed, hogy bele illenél a cég profiljába jelentkezz:

Cégünk két munkakörbe keress embereket:

1, Kőműves szakirányú végzettséggel rendelkező munkatárs

2, Segédmunkás

Elvárások:

  • Precizitás
  • Pontosság
  • Megbízhatóság
  • Építőiparban szerzett szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség

Munka végzés helye:

  • XXII. kerület