Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Consilier Juridic

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Önkéntes munka
Munkavégzés helye
Nettó havi bér
500 - 650 €
Helyek száma
1

DESCRIEREA POSTULUI:
- Gestionarea  dosarelor execuționale - redactare acte executionale, transmiterea actelor către instante/ părți, etc;                        - Consultatii in legătura cu constituirea dosarelor de executare silită;                                                                                                        - Efectuarea de rapoarte periodice.

CERINTE:

- Cunoasterea procedurii de executare silita
- Viteză și acuratețe în tehnoredactare, capacitate de concentrare și atenție la toate detaliile actului întocmit;                                - Experienta de lucru pe program EXECUTOR IT - constituie avantaj;
- Bune cunoștințe de operare PC - arhivare, scanări documente, fax precum si capacitate de adaptare la stres, abilitați de organizare și planificare;                                                                                                                                                                                     - Experiența în executare silită, companii recuperari creante, banca, IFN  - constituie un avantaj;

 - CV transmis pe email:-