Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

800 - 850 €

Magyarországon több éves tapasztalattal, és a szegmens alapos ismeretének köszönhetően proaktív és rugalmas szolgáltatást nyújtó IR Intelligens Régió® Üzleti Kommunikációs kft. keres

Sales Manager

Feladatok:

  • Vállalati ügyfelek felkutatása, partneri együttműködések létrehozása
  • Ügyfélportfoliók kialakítása
  • Az értékesítési terv és a KPI-ok megvalósítása
  • Szerződések letárgyalása és előkészítése
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Piaci trendek nyomon követése, versenytárs figyelés
  • A cég képviselete konferenciákon és rendezvényeken

    Követelmények:

  • Felsőfokú BSC vagy MSC közgazdász végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Eredményorientált, dinamikus személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

    Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Tőkeerős, biztos hátterű vállalat
  • Sikerorientált csapat, szakmájukban elismert szakemberek
  • Egy kihívásokkal teli üzletág fejlesztésében való részvétel

    Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat/ előnyt jelent:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye

  • Szeged /Dél-alföld

Munkába lépés:

Szükséges mellékletek: magyar önéletrajz ( kitöltve az oldalon ) és motivációs levél