Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

1500 - 3000 €

CSAPATBŐVÍTÉS!

Ha a véredben van az értékesítés és szeretnél egy lendületes csapatban dolgozni, akkor Nálunk a helyed!

Keressük azt az agilis sales tapasztalattal és jó kommunikációs készséggel rendelkező kollégánkat, aki szívesen erősítené fiatalos, sikerorientált csapatunkat.

Mindennapjaid része lesz:

  • saját csapatod motiválása, fejlődésének támogatása
  • a kitűzött értékesítési célok elérése
  • napindító meetingek megtervezése és megtartása

Amit biztosítunk:

  • kihívást jelentő és változatos feladatok
  • bejelentett 8 órás munkaviszony
  • stabil nemzetközi céges háttér
  • kimagasló fizetés (fix+teljesítményarányos jutalék rendszer)
  • exkluzív munkakörnyezet.

Amivel rendelkezned kell ehhez a pozícióhoz:

  • magabiztos, határozott fellépés
  • ápolt, igényes megjelenés
  • kiváló kommunikáció ás kapcsolatteremtő képesség
  • értékesítési területen szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat

Munkavégzés helye: III. kerület, Bécsi út