Munkatapasztalat

Kezdő (0-2 év)

Nyelvismeret

angol

A munkavégzés helyszíne(i)

Havi bruttó fizetés

1200 - 1700 €

Munkakör

Még keresed a neked való pozíciót, de addig is szívesen kipróbálnád magad fix fizetésért Hollandiában? Van termelési vagy logisztikai tapasztalatod? Mi tudunk egy neked való ajánlatot:

CSATLAKOZZ AZ AXELL EMPLOYMENT ELIT CSAPATÁBA, és élvezd a garantált bérezést: nettó 245 €/hét, magasabb óradíjak esetén pedig a fizetés tovább emelkedik!

Feladatok

Mint tapasztalt és megbízható, kiváló munkaerő több ügyfelünknél is bevetünk majd, de főleg raktári és gyári munkákra számíthatsz.

A FLEX USP után a képességeidnek és tapasztalataidnak megfelelő fix pozíciót ajánlunk majd neked!

Elvárások

- termelési tapasztalat (pl. csomagolás, minőségellenőrzés, válogatás, gépkezelés, szalagmunka, fóliázás)

- raktári tapasztalat (komissiózás, szkennelés, targoncák működtetése, áruk szállítása, rakodása, áruk kipakolása)

- B-kategóriás jogosítvány

- angol nyelvtudás

Amit mi ajánlunk:

- Garantált heti 245 € készenléti fizetés - akkor is jár, ha egy percet sem dolgoztál!

- bejelentett holland foglalkoztatás, törvényes munkaszerződés

- változatos projektek

- hosszútávú együttműködés

- ingyenes munkábajárás

- magyar és román nyelvű koordinátor

- heti fizetési rendszer

-céges szállás és egészségügyi biztosítás

- segítünk megszervezni az utazást, illetve elintézni a kinti munkavállaláshoz szükséges holland dokumentumokat