Állás részletei

Reprezentant vanzari magazin bijuterii

Bár az álláhirdetés inaktív, önéletrajzodat elküldheted a munkaadónak
Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Nettó havi bér
600 - 800 €
Helyek száma
1

Deschidem un magazin de bijuterii intr-un centru comercial din capitala si avem nevoie de o persoana implicata in activitatea de vanzare. Persoanele cu experienta de lucru intr-un post similar prezinta un avantaj intrucat lucrul cu metalele si pietrele pretioase implica o responsabilitate deosebita.

Daca esti o persoana pasionata de bijuterii, esti fascinata de pietrele pretioase te invitam sa aplici pentru postul pe care il oferim.

Abilitati si cunostinte obligatorii - limba engleza obligatoriu

                                                     - disponibilitate de a lucra full time 12h pe zi, o data la doua zile (se va lucra o zi full time cu plata orelor suplimentare si o zi pauza, inclusiv de sarbatori, magazinul aflandu-se intr-un mall)

                                                    - abilitati de comunicare in lucrul cu clientul

Responsabilitati: -deschiderea/inchiderea si mentenanta fizica a locatiei

                           - lucrul cu casa de marcat, POS, PC, Gestiunea magazinului

                           - toate activitatile implicate in procesul de vanzare al produselor noastre

Oferim: - Salariu fix 2800 Lei NET

             - Bonusuri de performanta in functie de vanzari

Pentru detalii suplimentare nu ezitati sa ne contactati laAlina IONESCU