Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Reprezentant vanzari / colaborator cu PFA / SRL

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Távmunka (otthonról végezhető tevékenység)
Nyelvismeret
Angol - Középszint
Helyek száma
15

Distribuitor  de produse consumabile, detergenti profesionali, detergenti industriali, dezinfectanti,  angajeaza reprezentant vanzari / colaborator cu PFA sau SRL propriu.

Candidatul ideal

- Experienta relevanta in vanzari (in domeniu constituie un avantaj)
- Cunostinte PC (Microsoft Office)
- Permis (auto propriu constituie avantaj)

Descrierea jobului

ATRIBUTII:
- Promovarea firmei si a produselor pe piata locala
- Atragerea de noi clienti, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii.

- Analiza pietei locale (produse / concurenta)
- Realizarea targetului de vizite si de vanzari

OFERIM:
- Mediu placut de lucru, propice performantei
- Procent din vanzari foarte avantajos, corelat cu eforturile depuse
- Posibilitatea gestionarii propriei afaceri

Descrierea companiei

Distribuitor de produse consumabile, detergenti profesionali, detergenti industriali, dezinfectanti, etc.