Ez az álláshirdetés már nem aktív.

Munkatapasztalat

Középfok (2-5 év), Szenior (5-10 év), Kezdő (0-2 év)

Nyelvismeret

angol, román

A munkavégzés helyszíne(i)

Bukarest

Havi bruttó fizetés euróban

400 €

Cel mai mare portal de promovare si publicitate online pentru industria de constructii si amenajari din România

( SpatiulConstruit punct RO ) isi dezvolta echipa de vanzari.

Cautam 2-3 candidati ambitiosi ce isi doresc oportunitatea unei cariere de succes in vanzari.

Ce ne dorim ?

*Bune abilitati de comunicare interpersonala
*Atitudine pozitiva si orientata catre client
*Incliantie pentru industria digitala si dorinta de a face parte din una dintre cele mai importante comunitati online dedicate industriei de constructii si amenajari din Romania
*Liceul Absolvit
*Bune abilitati de lucru cu PC-ul
*Bune abilitati de lucru pentru Word, Excel, Email
*Engleza nivel mediu ( Scris / Vorbit )

*cunostintele despre digital reprezinta un avantaj.

*experienta in call-center reprezinta de asemenea un avantaj.

Asadar, ai nevoie de o atitudine pozitiva, de dorinta acuta de a invata si dezvolta atat pe plan personal cat si profesional.

Ce oferim ?

*Perioada de training ( 30 de zile )
*Program de lucru de birou ( 8:30 - 17:00 / L-V )
*Job fulltime
*Baza de date cu potentiali clienti / existenta
*Sistem de bonusare ( lunar / trimestrial ) in functie de performante
*Comisioane direct proportionale cu realizarile lunare
*Sprijin profesional pe toata perioada colaborarii
*Un mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara

Ce responsabilitati vei avea ?

- Activitatea zilnica presupune 90% munca de birou.
*Analiza potentialilor clienti existenti in baza de date si identificarea a noi potentiali clienti.
*Contactarea telefonica a acestora cu scopul initial de a asigura un demo online
*Prezentarea  beneficiilor si oportunitatii de a dezvolta o colaborare de succes
*Identificarea nevoilor si obiectivelor acestora in concordanta cu serviciile companiei
*Identificarea solutiei optime pentru fiecare si personalizarea ofertelor / ofertare.
*Identificarea si Generarea de noi oportunităti de vânzare
*Dezvoltarea unui portofoliu de clienti
*Transmiterea de rapoarte catre superiori;
*Indeplinirea altor activitati conexe vanzarilor ;
*Mentinerea imaginii companiei si respectarea standardelor acesteia livrand servicii de o inalta calitate si profesionalism.

Despre companie:

Am început în 1998 ca prim portal de informare pentru arhitecţii din România.
Astăzi, suntem SpaţiulConstruit, cel mai mare portal dedicat celor interesați de construcții, arhitectura și amenajări din Romania, generând anual pestede cereri de ofertă online cu o valoare estimată la peste 200 milioane de euro și peste 180 de mii de contacte directe intre consumatori si  500 de companii, naţionale sau internaţionale.

  • Online interjú
  • Cei care stiu cum vor lucra intotdeauna pentru cei care stiu de ce sau Cei care stiu de ce vor lucra intotdeauna pentru cei care stiu cum ?