Állás részletei

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Reprezentant vanzari

Karrier szint
Kezdő (0-2 év), Középfok (2-5 év)
Foglalkoztatási típus
Teljes munkaidő
Munkavégzés helye
Helyek száma
2

RESPONSABILITATI:

• Promoveaza si vinde produsele companiei catre clientii din zona alocata;
• Dezvolta si coordoneaza portofoliul de clienti ai companiei in zona de responsabilitate;
• Recupereaza creantele de la clientii din zona de responsabilitate in conformitate cu politica comerciala a companiei;
• Verifica corectitudinea soldurilor la zi ale clientilor din zona sa de responsabilitate;
• Confirma soldurile cu clientii din zona alocata annual sau la cererea departamentului Financiar;
• Negociaza si urmareste realizarea de contracte cu clientii companiei respectind politicile si strategiile companiei comunicate in cursul sedintelor de vanzari;
• Raporteaza activitatea la termenele si in formatul solicitat de companie;

CERINTE:

- buna cunoastere a pietei
- experienta in domeniul vanzarilor farmaceutice de minim 1 an
- studii medii (studiile superioare prezinta avantaj)
- abilitati de comunicare, persuasiune si relationare excelente
- atentie la detalii
- focus pe rezultate, capacitatea de a duce la bun sfarsit sarcinile alocate;
- spirit de competitie si dorinta de reusita;
- organizeaza eficient informatiile si prioritizeaza corect activitatile;
- cunostinte minime PC;
- abilitati de lucru in echipa;
- persoana dinamica si sociabila;
- aptitudini de bun vanzator;
- cunoasterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE:

- salariu plus bonus in functie de realizari;
- telefon, tableta si masina de serviciu;
- instruire in tehnici de vanzare/ negociere/ comunicare ;
- ambient de lucru placut intr-un colectiv unit si dinamic

Prin aplicarea CV-ului tau la acest job esti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Numai candidatii eligibili vor fi invitati la interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

  • Online interjú
  • Ce experienta in vanzari produse farmaceutice aveti si pe ce zona ati activat?
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale?
  • Ce calitati va recomanda pentru aceasta activitate?